Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 2 - sprint taktyczny

Czy i jak można biegać szybciej.

Grając w Call of Duty Modern Warfare 2 można odnieść wrażenie, że postać porusza się odrobinę wolno nawet podczas sprintu, co w niektórych sytuacjach może przyczynić się do frustrujących śmierci, ponieważ można na przykład nie zdążyć dobiec za osłonę. Jeżeli zastanawiasz się, czy można biec szybciej, to na tej stronie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.


Na tej stronie:


Sprint taktyczny

Czy w Call of Duty Modern Warfare 2 można biegać szybciej? Tak - służy do tego sprint taktyczny. Pozwala on biec jeszcze szybciej, niż podczas zwykłego sprintu. Postać podnosi broń wyżej i wkłada więcej siły w bieg.

Sprint taktyczny pozwala szybciej pokonywać krótkie dystanse, a także przydaje się podczas rozbiegu przed dłuższym skokiem, którego nie zdołalibyśmy wykonać podczas normalnego biegu czy nawet zwykłego sprintu. Umiejętność tę przedstawia nam Alejandro w trakcie szóstej misji kampanii, ale sprint taktyczny dostępny jest od samego początku oraz w trybie multiplayer.


Jak wykonać sprint taktyczny

Podczas biegu należy dwukrotnie szybko wcisnąć przycisk sprintu. Na kontrolerach domyślnie jest to przycisk L3, czyli pionowe wciśnięcie lewej gałki analogowej. Na PC służy do tego lewy klawisz SHIFT.

Akcja PS4, PS5 Xbox One, Xbox Series X/S PC
Sprint L3 (jedno wciśnięcie) L3 (jedno wciśnięcie) L SHIFT (jedno wciśnięcie)
Sprint taktyczny L3 (dwa wciśnięcia) L3 (dwa wciśnięcia) L SHIFT (dwa wciśnięcia)
Zwykły bieg.
Zwykły sprint.
Sprint taktyczny.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze