Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ujawnione przez agencję z Korei Południowej

Odświeżona wersja uznanej gry.

Na stronach południowokoreańskiej agencji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier pojawił się wpis poświęcony odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku.

Tytuł dodano do bazy organizacji 26 lutego, ale dopiero teraz został odnaleziony przez internautów. Informację rozpowszechnił między innymi użytkownik Twittera o pseudonimie Nibel, który zajmuje się wyszukiwaniem ciekawostek z branży wirtualnej rozrywki.

Warto zwrócić uwagę na tytuł gry, czyli Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered - sugeruje, że odświeżona wersja strzelanki zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną.

To nie pierwsze doniesienia o projekcie: jakiś czas temu produkcja pojawiła się także w bazach agencji z Europy i Australii oraz serwisu udostępniającego listy osiągnięć. Co ciekawe, wówczas również wskazywano na brak multiplayera.

Niedawno o Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered wspominał zaś użytkownik Twittera znany jako Okami. Internauta, który wcześniej ujawnił informacje o darmowym Warzone, przekonywał, że odświeżona wersja gry ukaże się w 2020 roku.

Następnie: F1 2019 za darmo przez miesiąc - na PS4 i Xbox One

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze