Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 2 - crafting, wytwarzanie przedmiotów

Jakie narzędzia i bronie można wytworzyć w grze.

W kampanii Call of Duty Modern Warfare 2 są dwie misje, w których musimy wykorzystywać znalezione rupiecie do tworzenia prowizorycznych narzędzi i broni. Na tej stronie poznasz podstawy craftingu oraz znajdziesz wszystkie dostępne w grze receptury wytwarzania przedmiotów.


Jak tworzyć przedmioty

Zanim będzie można własnoręcznie zbudować jakieś narzędzie lub prowizoryczną broń, nalezy pozyskać komponenty i materiały. Znajdziesz je porozrzucane po całej okolicy - na stołach, w szafkach, leżące na podłodze czy w śmietniku. Wszystkie komponenty oznaczone są małym kółkiem, więc łatwo je zobaczyć, gdy stoisz w pobliżu.

  • Można nosic przy sobie tylko ograniczoną ilość komponentów, więc warto zbudować kilka przedmiotów, gdy widzisz w pobliżu więcej części, a nie masz już miejsca w ekwipunku.
  • Aby otworzyć menu wytwarzania, wciśnij strzałkę w górę na kontrolerze lub przycisk 4 na klawiaturze.
  • Następnie wybierz przedmiot, który chcesz zbudować i potwierdź swój wybór. Z menu kołowego możesz także wybrać opcję wyekwipowania danego narzędzia lub broni.
  • Jeśli w centralnej częsci menu kołowego wszystkie wymagane materiały oznaczone są na zielono, to znaczy, że posiadasz wszystkie potrzebne materiały. Na czerwono oznaczono brakujące komponenty.

Jakie przedmioty można stworzyć

Lista przedmiotów, jakie można stworzyć, nie jest długa, ale wszystkie mają praktyczne zastosowanie w trakcie rozgrywki i nie raz uratują ci skórę. Oto dostępne receptury:

  • Narzędzie do otwierania: wiązanie, metal - służy do wyłamywania zamków i otwierania zamkniętych drzwi lub pojemników.
  • Bomba dymna: wiązanie, wosk, chemikalia - tworzy zasłonę dymną, za którą można sie ukryć, a także ogłusza wrogów na krótki czas.
  • Mina: wiązanie, pułapka, materiały wybuchowe - ładunek wybuchowy, który można rzucić niczym granat i zdetonować z dystansu.
  • Mołotow: wiązanie, butelka, olej - miotana broń zapalająca w postaci butelki wypełnionej łatwopalną substancją. Pozwala zabić każdego wroga.
  • Pułapka gazowa - wiązanie, pułapka, chemikalia - uwalnia chmurę trującego gazu, który ogłusza wrogów po detonacji.
  • Szklana kosa: wiązanie, szkło - pozwala zabić nawet opancerzonego wroga w walce z bliska. To broń jednorazowa, która ulega zniszczeniu po jednym użyciu.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze