Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty łączy siły z mangą "Attack on Titan"

Nietypowa współpraca.

Call of Duty: Vanguard oraz darmowe Warzone otrzymają dość nietypowe treści, związane z popularną mangą „Attack on Titan”. Stosowna aktualizacja zadebiutuje 20 stycznia.

Wcześniej - 11 stycznia dla Vanguard i dzień później dla Warzone - ukaże się „standardowy” patch, wprowadzający nową operatorkę, broń, atrakcje w trybie Zombie i tak dalej.

Jeśli o „Ataku Tytanów” mowa, twórcy wprowadzą pakiet treści kosmetycznych pod nazwą Tracer Pack: Attack on Titan - Levi Edition Bundle. Najważniejsza będzie zapewne skórka operatora, a więc sam Levi Ackerman, jeden z głównych bohaterów mangi i anime.

Tracer Pack: Attack on Titan - Levi Edition Bundle

Do tego charakterystyczne skiny na bronie, zawieszka, naklejka, emblemat, cios kończący i animacje MVP.

Wracając do wcześniejszej, „zwykłej” aktualizacji, ta wprowadzi operatorkę Isabelę Rosario Dulnuan Reyes, która także otrzyma oczywiście pakiet treści kosmetycznych do wykupienia lub zdobycia.

Do tego pistolet maszynowy Welgun. W trybie Zombie otrzymamy nowe kamuflaże, aktualizacje artefaktów, tarczę balistyczną do zbudowania i tak dalej. Szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze