Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Infinite Warfare - Walka o port

Terminal cywilny, Terminal cargo, Ekipa abordażowa.

Po wrogiej inwazji na Ziemię w misji Czarne niebo chwila bez strzelania. Zadanie Retribution: Następstwa to krótki etap, który służy tylko przedstawieniu historii.

Po wylądowaniu poczekaj, aż wydostaniesz się z Szakala. Później idź do windy za Norą i dalej do mostku. Wejście jest zablokowane, więc zacznij podnosić szafkę. Przytrzymuj przycisk, a pojawi się Omar, by wam pomóc. Później rozpocznie się długa scenka.

Po scence możesz podejść do komputera, by przejrzeć wiadomości. Później idź do stanowiska dowodzenia. Po skoku idź z Norą do zbrojowni. Stań w wyznaczonym miejscu i wybierz ekwipunek. Nie masz zbyt wielu opcji, bo to początek gry. Następnie idź za towarzyszką, otwórz drzwi i zjedźcie windą.

Terminal cywilny

W pomieszczeniu weź plecak odrzutowy, potem podejdź i otwórz drzwi. Przejdźcie dalej. Po krótkiej wymianie zdań wsiądź na pojazd i obserwuj kolejne sceny. Dopiero po zrzucie na Księżyc będziesz mógł cokolwiek zrobić - czas spowolni, gdy obok pojawi się pojazd wroga, musisz teraz zastrzelić wyłaniającego się na górze wroga.

Czas spowolni, więc z pewnością zdążysz zabić strzelca

Później znowu możesz tylko obserwować chaos. Maszyna wpadnie do budynku. Podnieś się i idź z sojusznikami. Poczekaj moment w śluzie i otwórz drzwi. Za nimi nie będzie jeszcze przeciwników. Wskoczcie na poziom wyżej i idźcie w lewo, po schodach i dalej, a zobaczycie wrogów. Najlepiej po prostu strzelaj w szybę za nimi.

Idźcie dalej, przebiegnij po ścianie za towarzyszami i biegnij za nimi. Przejdziecie przez uchyloną bramę do kolejnego pomieszczenia, dalej czekają przeciwnicy. Możesz podnieść granaty antygrawitacyjne - użyj ich, by wyciągnąć wrogów zza osłon. Strzelaj w głowy. Możesz też przestrzelić parę szyb w pokoju, by w ten sposób pozbyć się niektórych. Po przebiciu się dalej w kolejnej części pomieszczenia pojawią się oponenci.

Po pokonaniu wrogów idź dalej, do pomieszczenia ze złotym oświetleniem. Rzuć granat na dół, pozbądź się wrogów po prawej stronie, na półce. Przeskocz tam biegnąć po ścianie i wyeliminuj pozostałych. Przejdź do kolejnego pomieszczenia, wykorzystaj fakt, że jesteś wyżej i pokonaj kolejną grupę. Chowaj się obok, jeżeli otrzymujesz obrażenia.

Kiedy zlikwidujesz wszystkich, także tych za zawaloną częścią sufitu, podejdź dalej, w stronę schodów. Pojawi się jednak robot. Gdy zacznie strzelać, wycofaj się z towarzyszami w lewo lub w prawo. Jeżeli robot będzie do was strzelał, samotnie cofnij się i okrąż maszynę, by móc strzelać w nią od boku lub od tyłu. W jednym z pomieszczeń po bokach znajdziesz przydatne granaty.

Robot atakuje towarzyszy, więc zajdź go z drugiej strony

Po pokonaniu robota uzupełnij amunicję, podejdź do miejsca, w którym przeciwnik się rozpadł i podnieś tarczę, której potem możesz używać. Idź za towarzyszami i pomóż Norze otworzyć drzwi. Dalej pokonaj grupę żołnierzy wroga i przejdź do holu, gdzie czekają przeciwnicy i jeszcze jeden robot. Użyj paru granatów, by porządnie go zranić, a później wykończ.

Biegnij za kompanami. W korytarzu zobaczysz wrogów w oddali. Zaatakuj ich i idź dalej, a po chwili nastąpi wybuch. Wypadając w przestrzeń chwyć rękę Nory. Później i tak trafisz na zewnątrz. Podnieś się i biegnij za sojusznikami do śluzy, pomóż otworzyć drzwi. Przejdź z towarzyszami, a otrzymasz dostęp do pierwszej Zbrojowni. To pomieszczenia, w których możesz zebrać broń i zdobyć ulepszenia. W większości misji trafisz na Zbrojownię, warto się rozglądać i wypatrywać napisu Armory nad drzwiami.

Po wyjściu dalej podnieś elektrogranaty i rzuć je niżej w grupę botów. Później rzuć kolejne nieco dalej i zeskocz na dół. Eliminuj przeciwników, uważaj na tych w oknach i na wyższym poziomie w oddali. Stopniowo przesuwajcie się do przodu. Staraj się zachodzić oponentów z boku, wypatruj żółtych skrzyń z amunicją. Przejdź dalej i pozbądź się reszty botów, po czym idź w oznaczone miejsce, by otworzyć drzwi.

Za drzwiami pokonaj paru wrogów, rzuć elektrogranat w tych oddalonych. Możesz zużyć wszystkie granaty, bo to na razie ostatnie starcie. Uważaj też na wrogie granaty. Zlikwiduj całą grupę i idź za sojusznikami. Przejdź przez kolejne drzwi, a potem spokojnie trzymaj się kompanów, by zjechać do hangaru windą. Idź do swojego Szakala.

Terminal cargo

Ten etap misji to walka w statku kosmicznym, którym wcześniej już sterowałeś. Założenia są podobne - latasz nad portem i musisz pozbyć się wszystkich przeciwników. Pamiętaj, by w odpowiednim momencie używać flar.

Latanie jest proste, ale pamiętaj o wciskaniu przycisku odpowiedzialnego za flary

Po pokonaniu kilku wrogów zastosuj się do instrukcji na ekranie i przyzwij drona. Zrobisz to parę razy podczas tego etapu - w ten sposób twój statek otrzymuje dodatkowe wyposażenie. Rakiet używaj do szybszego niszczenia namierzonych statków.

Po chwili pojawi się większy, wolniejszy okręt przeciwnika. Musisz niszczyć ich uzbrojenie, przelatując nad nimi. Zaczynaj strzelać, gdy jesteś w miarę blisko, by wszystkie pociski trafiły cel. Kiedy go zniszczysz, poleć do wskazanego punktu i leć na orbitę.

Ekipa abordażowa

Na autopilocie dolecisz nad okręt wrogów i wysiądziesz z Szakala. W przestrzeni możesz używać linki, by przyciągać się do obiektów. Wciskając przycisk skoku unosisz się. Pokonaj wszystkich wrogów na zewnątrz i dotrzyj do oznaczonego ikoną punktu, po czym podłóż ładunek.

Na mostku zabierz kartę od kapitana, później idź za towarzyszami. Przez wentylację dotrzecie w końcu do sali z przeciwnikami, jest ich tylko kilku. Szybko pokonajcie grupę. Zejdź na dół i zhakuj oznaczony terminal. Idź za kompanami. Omar i Ethan rozprawią się z dwoma oponentami, a po lewej jest skrzynia z amunicją - skorzystaj. Idźcie dalej korytarzem.

Skorzystaj z pojemnika z amunicją po lewej

Spis treści: Call of Duty: Infinite Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Infinite Warfare - Oczyszczenie


Gdy pokonacie wrogów w korytarzu, musicie iść prosto, ale zauważ, że po prawej stronie są drzwi do Zbrojowni. Zdążysz wejść do środka. Przejdź dalej z kompanami, za drzwiami pokonaj trzech przeciwników w pomieszczeniu. Uzupełnij zapasy i ruszaj przez kolejne drzwi. Tu czeka już wielu wrogów po prawej stronie, więc uważaj. Jest też wielki robot bojowy, którego jednak nie możesz zniszczyć.

Trzymaj się prawej strony, wykorzystaj wszystkie granaty. Przebij się na koniec pomieszczenia i w oznaczonym miejscu użyj panelu, by otworzyć hangar, pozbywając się w ten sposób wrogów. Pokonaj paru dryfujących żołnierzy i leć w dół, do statku.

Komentarze

More On Call of Duty: Infinite Warfare

Najnowsze artykuły