Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Infinite Warfare - Krwawa burza

Finał na Marsie.

Po efektownej misji Czarna flaga pora na jeszcze bardziej intensywne przeżycia. Zabieramy wojnę do domu przeciwnika - na Marsa. Gdy na ekranie pojawią się instrukcje, naładuj działo i wystrzel do jednego z okrętów, które widzisz przed sobą.

Strzel parę razy, a w końcu stracisz możliwość obsługi broni głównej. Idź za Norą do windy, a później biegnij za towarzyszką. Wrogów zastaniecie dopiero w drugiej dużej sali, po tym jak bohater zamknie wizjer hełmu. Najlepsza strategia w tym miejscu to użycie granatów, zużyj też drony.

Musisz pokonać przeciwników na zewnątrz statku, a potem wsiąść do Szakala

Używaj tarczy, by dostrzegać przeciwników. Po pokonaniu oponentów idź dalej za Norą. Otwórz drzwi na końcu korytarza. Rozpocznie się walka bez grawitacji. Wylećcie na zewnątrz okrętu i pokonajcie wrogów - użyj granatów, które automatycznie zyskasz. Po walce poczekaj na Szakala i wsiądź do maszyny.

W Szakalu musisz - niespodzianka - walczyć z wrogimi statkami. Masz takie samo wyposażenie, jak zwykle, strategia potyczki jest identyczna jak w podobnych misjach z myśliwcami. Używaj flar, przyspieszaj, eliminuj wrogów po kolei. W końcu i tak stracisz kontrolę nad statkiem, a w efekcie rozbijesz się na planecie.

Wyjdź z Szakala uderzając w szybę. Na powierzchni skontaktujesz się z sojusznikami. Idź powoli ścieżką po lewej, prowadzącą nieco pod górę. Spotkasz pierwszych żołnierzy z Retribution. Dalej pomóż podnieść metalowy kawałek z jednego z sojuszników. Przytrzymaj wskazane przyciski, nie puszczaj.

Po scence podejdź do oznaczonego miejsca, by wybrać broń. Polecamy sprawdzony wcześniej karabin snajperski KBS Longbow. Broń dodatkowa - wedle uznania, choć najlepszym uzupełnieniem będzie SMG. Idź dalej oznaczoną trasą, a dotrzesz na statek. Podejdź do żołnierki i daj sobie założyć plecak odrzutowy. Gdy dolecicie do celu, od razu zacznie się walka.

Nalotów używasz w określonych przez grę punktach

Z pomocą snajperki bez problemu powinieneś pozbyć się wrogów nie wychodząc przed szereg. Korzystaj z tarczy, by dostrzec oponentów, zmieniaj broń jeżeli któryś jest blisko. Gdy podejdziecie nieco dalej, otrzymasz polecenie skorzystania z nalotu - zrób to i wyceluj w dwa oznaczone na widoku z orbity działa. Bombardowanie wyeliminuje też żołnierzy.

Idź dalej, poczekaj aż towarzysze otworzą bramę. Za nią czeka dużo przeciwników. Wykorzystaj granaty, by pozbyć się robota z tarczą. Możesz też go zhakować i dokonać autodestrukcji. Później przebijaj się przez kolejne grupy wrogów w prawo, gdzie za murem czekają kolejni wrogowie i robot.

Po pokonaniu oponentów idź dalej za sojusznikami, przez zniszczony budynek. Po otworzeniu drzwi zginie nawigator Retribution. Wychyl się i szybko zastrzel żołnierza przy ciężkim działku w statku na zewnątrz. Wyjdź dalej. Po prawej, za wyrwą, jest wielu przeciwników. Schowaj się za czymś i używaj snajperki. Zhakuj też jednego z robotów. Później wezwij nalot we wskazanym momencie.

Po walce biegnij za kompanami. Gdy traficie na większą przestrzeń, uważaj na wrogów w budynkach po prawej i po lewej. Po ich pokonaniu przejdziecie dalej, a z prawej zaczną nadchodzić kolejni przeciwnicy. W tym roboty. Schowaj się za skałą, zhakuj jednego robota i zniszcz go tak, by wybuchły pozostałe. Przejdźcie dalej, weź granaty i użyj ich na mechu. Później poczekaj na wsparcie z powietrza i idź w kierunku szybu.

Niezawodna tarcza

Wejdź do szybu i do windy, zajmij miejsce. Po wjechaniu wyżej musisz pokonać dwóch wrogów w korytarzu na wprost, kolejnych w pomieszczeniu dalej. Nie ma ich wielu. Później podejdź do oznaczonego panelu. Teraz musisz wejść na górę po pionowej powierzchni. Przed końcem trasy zatrzymaj się przy kompanach i użyj przycisku w oznaczonym miejscu.

Idź dalej za Norą. Gdy traficie na pierwszą grupę wrogów, możecie ich zaskoczyć, bo nie będą was widzieć. Są pod wami. Zhakuj robota i zdetonuj go. Dobij pozostałych. Użyj oznaczonego panelu. Po scence wyjdź z wagonika, gdy się zatrzyma, zbierz nowe granaty i idź dalej, droga jest liniowa. Pokonaj żołnierzy w korytarzu i kolejnych wrogów nieco dalej.


Spis treści: Call of Duty: Infinite Warfare - Poradnik, Solucja


W końcu dotrzesz do szybu, przez który się przeczołgasz. W kolejnym pokoju pomoże ci Ethan. Gdy wejdziesz dalej, wbiegną trzej przeciwnicy. Pokonaj ich, idź wyjściem, z którego przybyli. Trafisz do windy. Wjedziesz nią na sam szczyt. W pomieszczeniu na górze musisz tylko pokonać wszystkich oponentów. Zużyj wszystkie gadżety i granaty.

Po starciu podejdź do konsoli. Przejmiesz kontrolę nad Ethanem. Idź w prawo i po schodach w dół, a potem cały czas korytarzem. W pokoju z generatorem pociągnij panel. Poczekaj, a wrócisz do skóry Reyesa. To już koniec gry, możesz tylko czekać i obserwować, co się dzieje. Kampania dobiegła końca.

Komentarze