Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 z opcją podzielonego ekranu na PC

Oraz zmiennym kątem widzenia.

Studio Treyarch opisało w szczegółach opcje, jakie znajdziemy tylko w pecetowej wersji strzelanki Call of Duty: Black Ops 3, debiutującej 6 listopada.

Ponownie trafimy w przyszłość

Z informacji na oficjalnej stronie wynika, że posiadacze PC zagrają także na podzielonym ekranie, choć maksymalnie w dwie osoby. Będzie to szczególnie ważne w kampanii - nowa odsłona serii stawia bowiem w szerszym stopniu na kooperację.

Możemy liczyć także na wsparcie dla padów, monitorów 4K, kart w układach SLI i Crossfire oraz dla systemu Treyarch Anti-Cheat (TAC) do wykrywania oszustów.

W opcjach graficznych znajdziemy suwak do zmiany kąta widzenia (FOV), a także możliwość zablokowania liczby klatek na sekundę. Listę możliwości zamyka usprawniony chat oraz „w stu procentach dedykowane serwery”.

Ponownie opublikowano także minimalne wymagania sprzętowe dla gry, ale te znamy już od kwietnia tego roku. Na rekomendowaną specyfikację musimy jeszcze poczekać.

Fabuła Call of Duty: Black Ops 3 rozegra się w „mrocznej przyszłości”. Historia w kampanii opowie o nowym rodzaju żołnierzy, w świecie, w którym zaawansowany rozwój robotyki „zaciera granicę między człowieczeństwem i technologią”.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze