Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 bez kampanii na PS3 i X360

Tylko multiplayer i zombie.

Call of Duty: Black Ops 3 pozbawione będzie kampanii fabularnej na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 - poinformował wydawca, firma Activision.

Czas na upgrade?

Posiadacze sprzętu starszej generacji będą musieli zadowolić się trybem sieciowej rywalizacji oraz kooperacyjnym eksterminowaniem zombie.

Problemem jest fakt, że tegoroczna kampania w Call of Duty także stawia na współpracę maksymalnie czterech osób, co jest nowością w serii.

„Ambitny zakres kooperacyjnej kampanii z PC, PlayStation 4 i Xbox One nie mógł być wiernie przeniesiony na sprzęt starszej generacji” - czytamy na blogu gry.

Pozostałe dwa tryby zaoferują pełnię możliwości: nowy system poruszania się i klasy postaci w sieciowej rywalizacji oraz tryb zombie o nazwie Shadows of Evil, inspirowany filmami noir z lat 40.

Jak ogłaszano już wcześniej, system Weapon Paint Shop do malowania broni oraz nowe opcje esportowe także pojawią się tylko na z PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Odsłony na PlayStation 3 i Xbox 360 są za to nieco tańsze (przynajmniej w Stanach Zjednoczonych - 50 dolarów zamiast standardowych 60), a w zestawie znajdzie się także kod upoważniający do pobrania Call of Duty: Black Ops.

Nowa odsłona serii debiutuje 6 listopada.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze