Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty 2019 przetestowane przez sportowców z USA. Prezentacja na dniach?

Odsłona od Infinity Ward.

Grupa graczy futbolu amerykańskiego wzięła udział w zorganizowanym niedawno przez Activision wydarzeniu, podczas którego sportowcy mogli zapoznać się z tegoroczną odsłoną Call of Duty.

O możliwości przetestowania powstającej produkcji zawodnicy poinformowali w mediach społecznościowych. Nie ujawnili jednak żadnych szczegółów na temat projektu - na opublikowanych fotografiach widoczni są jedynie w towarzystwie logotypu serii.

Pokaz dla sportowców może jednak oznaczać, że firma Activision wkrótce formalnie zapowie nową odsłonę strzelanki. To o tyle prawdopodobne, że wcześniejsze części cyklu były prezentowane właśnie na przełomie kwietnia i maja.

Niektórzy wiedzą, czym jest nowe Call of Duty

Za tegoroczne Call of Duty odpowiadają deweloperzy ze studia Infinity Ward. Według nieoficjalnych informacji, tajemniczą grą jest Modern Warfare 4, czyli kontynuacja podserii osadzonej we współczesnych realiach.

W produkcji powróci podobno kampania fabularna, której zabrakło w poprzedniej odsłonie. Pojawi się rzekomo także rozbudowana rozgrywka wieloosobowa, ale tytuł nie zaoferuje wariantów Zombie i battle royale, choć w planach jest ponoć jakaś forma kooperacji.

Warto zaznaczyć, że to nie jest pierwszy raz, gdy Activision zorganizowało wydarzenie dla wybranych sportowców. W ubiegłym roku grupa zawodników ze Stanów Zjednoczonych mogła zapoznać się z Call of Duty: Black Ops 4.

Źródło: AllGamesDelta

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze