Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Były Batman u Marvela. Trailer Thor 4 prezentuje złoczyńcę

Miłość i grom.

Najnowszy trailer filmu „Thor: Miłość i grom” prezentuje ogólne założenia fabuły. Jest rzut oka na głównego złoczyńcę, ale nie brakuje także porcji humoru, charakterystycznego dla serii. Premiera 8 lipca.

„Tym złym” jest Gorr Bogobójca, znany także jako Gorr, rzeźnik bogów. W tej roli Christian Bale, a więc były Batman, wykonujący w ten sposób transfer z uniwersum DC do świata Marvela.

Gorr, zgodnie ze swoim imieniem, zajmie się próbą eksterminacji wszystkich bogów, do grona których zalicza się właśnie Thor i jego ojciec, Odyn. Sytuację komplikuje nieco fakt, że nasz bohater dopiero co wrócił do formy i okazuje się, że w czasie niedyspozycji Mjölnira dzierżyła Jane Foster, jego była dziewczyna.

Teraz para wspólnie ruszy więc do walki. Projekt reżyseruje Taika Waititi, który odpowiadał także za „Thor: Ragnarok” z 2017 roku. Dwa lata później był nominowany do Oscara w kategorii najlepszego filmu za „Jojo Rabbit”.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze