Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Był lot w kosmos, teraz wysadzą Watykan. „Szybcy i wściekli 10” z kolejnym zwiastunem

A zaczynali od wyścigów ulicznych.

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta odsłona popularnego cyklu filmów „Szybcy i wściekli”, które od zawsze zaskakiwały widowiskowymi scenami akcji. Świeżo opublikowany zwiastun ujawnił, że tym razem między innymi zobaczymy, jak w centrum Watykanu wybucha wielka bomba. Premiera już 19 maja.

Materiał potwierdził również, że będzie to produkcja honorująca wszelkie tradycje serii. Nie zabraknie pościgów samochodowych, ogromnej ilości broni i plejady gwiazd. Na ekranie zobaczymy na przykład takie gwiazdy jak Vin Diesel, Sung Kan, Brie Larson, Chris „Ludacris” Bridges, John Cena, Jason Statham, Michelle Rodrigue i Jason Momoa, który wcieli się w rolę antagonisty i będzie chciał zniszczyć „rodzinę”.

Twórcy jak zawsze przygotowali efektowne niespodzianki dla fanów kina akcji. Przypomnijmy, że seria zaczynała od wyścigów ulicznych, aby w dziewiątej części cyklu dotrzeć aż do lotu w kosmos samolotem przypominającym samochód. Teraz na potrzeby filmu przygotowano atrapę wielkiej bomby, która eksploduje w centrum Stolicy Apostolskiej.

Z pewnością padną charakterystyczne słowa „We are family”

Przypomnijmy, że reżyserem produkcji został Louis Leterrier, znany z takich obrazów akcji jak „Nieobliczalni 2”, „Transporter 2” czy „Iluzja”. Co ciekawe, filmowiec będzie odpowiedzialny także za jedenastą odsłonę „Szybkich i wściekłych” - jak informuje portal The Hollywood Reporter. Dodajmy jeszcze, że „dziesiątka” to rzekomo najdroższa część w historii cyklu. Jej budżet ma wynosić ponad 340 milionów dolarów.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze