Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Budowanie statków w kolejnej aktualizacji World of Warcraft

Nowy raid i poziom trudności.

Aktualizacja 6.2 do World of Warcraft: Warlords of Draenor wprowadzi szereg nowych opcji i ulepszeń - w tym możliwość konstruowania statków.

Parostatkiem, w piękny rejs

Jak napisano w wiadomości na oficjalnej stronie gry, łatka pozwoli zbudować własną stocznię, w ramach garnizonu. Po ukończeniu budowy posiadane jednostki wyślemy na misje, prawie jak w Assassin's Creed.

Patch wprowadzi także nową strefę - Tanaan Jungle. Lokacja dostępna będzie tylko z morza, więc do podróży potrzebny będzie właśnie statek.

Co ważniejsze, Tanaan Jungle zaoferuje nowy raid o nazwie Hellfire Citadel, zawierający 13 bossów do pokonania.

Podziemia z dodatku Warlords of Draenor przejdziemy także na nowym poziomie trudności - Mythic. Jak sama nazwa wskazuje, możemy spodziewać się wyzwania.

„Poziom Mythic przeznaczony jest dla osób stawiających na trudne wyzwania w małej grupie. Został zaprojektowany, by zapewnić alternatywną ścieżkę rozwoju.”

Patch 6.2 nie ma jeszcze daty premiery, ale jest już dostępny na publicznych serwerach testowych. Pełną listę planowanych zmian i poprawek znaleźć można na Battle.necie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze