Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Brutalne zwierzaki w pierwszym trailerze Far Cry Primal

Misie i kotki.

Okazuje się, że główny bohater w Far Cry Primal - Takkar - to Władca Bestii, co umożliwia postaci oswajanie dzikich zwierząt w tej prehistorycznej produkcji.

10/10 GOTY Arcydzieło

Opcję w pełnej krasie prezentuje poniższy trailer produkcji, ujawniony na gali wręczenia nagród The Game Awards 2015.

Materiał wideo przedstawia przeróżne kotki i misie, wysyłane przez naszego bohatera w celu czynienia krzywdy przeciwnikom. Niedobitki wykańczamy łukiem, włóczniami, procą czy... bombami z pszczołami w środku.

Far Cry Primal ukaże się 23 lutego przyszłego roku na PlayStation 4 i Xbox One, a akcja przeniesienie graczy do epoki kamienia łupanego. Wersja PC zadebiutuje nieco później - 1 marca.

Wcielimy się w doświadczonego myśliwego. Jesteśmy jedynym ocalałym członkiem wyprawy łowieckiej. Będziemy musieli zadbać o swoje nowe plemię, „zjednać niepowtarzalne postacie”, walczyć z innymi ugrupowaniami oraz pokonać „niebezpieczne zwierzęta i ludzi”.

Podobnie jak i w innych odsłonach serii, nie zabraknie obserwowania i przejmowania obozów przeciwnika oraz polowania na zwierzynę w celu pozyskania surowców. Broń zbudujemy z kości, a dodatkiem do oręża będzie możliwość korzystania z ognia.

Z informacji opublikowanych w zapowiedzi serwisu GameSpot dowiadujemy się, że Far Cry Primal zaoferuje łącznie 17 gatunków zwierząt do oswojenia, w tym także borsuka - postrach poprzedniej części serii.

Ciekawostką jest możliwość wezwania sowy do pomocy. Perspektywa zmienia się nagle na lot ptaka, umożliwiając dokładne zaplanowanie akcji czy też rozpoznanie obozowiska wrogów.

Far Cry Primal rozmiarami ma przypominać Far Cry 4, co powinno uciszyć sugestie, że mamy do czynienia z mniejszym spin-offem pokroju Blood Dragon.

Poniżej znaleźć można także nowe fragmenty rozgrywki od kolegów z brytyjskiej redakcji:

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze