Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Brothers: A Tale of Two Sons trafi 12 sierpnia na PS4 i Xbox One

Z dodatkową zawartością.

Firma 505 Games ujawniła oficjalnie, że zręcznościowa gra przygodowa Brothers: A Tale of Two Sons ukaże się 12 sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gra zdobyła m.in. brytyjską nagrodę BAFTA za innowacje

Ta data dotyczy wersji cyfrowych. Na 4 września zaplanowano w Europie debiut odsłon pudełkowych. Nie wiadomo jeszcze, czy tytuł pojawi się w „fizycznej” postaci także w Polsce.

Wydawca ujawnił też, że konwersja na sprzęt obecnej generacji otrzyma dodatkową zawartość: komentarz reżysera, ścieżkę dźwiękową oraz galerię z grafikami.

Brothers: A Tale of Two Sons opowiada o zmaganiach dwóch braci, którzy przemierzają niebezpieczną krainę w poszukiwaniu lekarstwa dla swojego ojca. Gracz jednocześnie kontroluje obu bohaterów - za pomocą gałek analogowych na padzie.

Tytuł debiutował w sierpniu 2013 roku na X360, a potem doczekał się jeszcze konwersji na PC i PlayStation 3. W planach na ten rok jest przygotowanie odsłony na urządzenia mobilne.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze