Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Broken Roads to klasyczne RPG w postapokaliptycznej Australii

Prawie jak Mad Max.

Broken Roads to produkcja RPG w klasycznym stylu, z akcją umieszczoną na terenie postapokaliptycznej Australii. Premiera w przyszłym roku na PC i konsolach.

Za tytuł odpowiada studio Drop Bear Bytes, które obiecuje „dojrzałą” opowieść oraz „głęboki i znaczący” system moralności, wpływający na wykonywane zadania, dialogi i rozwój postaci.

System ukształtują cztery filozoficzne ścieżki: humanizm, utylitaryzm, machiawelizm oraz nihilizm. Przesunięcie „kompasu” w jednym z kierunków odblokuje unikatowe perki, a na samym początku gracz odpowie na szereg pytań, określających punkt startowy.

Oprawę graficzną przygotowano w rysunkowym, pastelowym stylu, a akcję oglądamy z perspektywy izometrycznej. Deweloperzy przygotowują prawdziwe lokacje zachodniej Australii, choć zmienione oczywiście przez apokaliptyczne wydarzenia - szczegółów brak.

Interesująca może być także ścieżka dźwiękowa i muzyka, którą przygotowano na instrumentach zbudowanych z codziennych obiektów.

Jak można się domyślać, Drop Bear Bytes ma siedzibę w Torquay w Australia, choć założone w 2019 roku składa się z deweloperów rozsianych po całym świecie. Wydawcą jest Team17, legendarna firma twórców serii Worms.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze