Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bravely Default w tym roku w Europie

AKTUALIZACJA: Dokładna data - 6 grudnia.

Aktualizacja: Podczas konferencji Nintendo Direct poinformowano, że Bravely Default ukaże się w Europie pod koniec roku - 6 grudnia.

*

Oryginalna wiadomość: Oryginalnie zatytułowane RPG na Nintendo 3DS - Bravely Default: Flying Fairy - ukaże się w Europie jeszcze w tym roku - informuje Square Enix.

Gra zadebiutuje od razu w rozszerzonej wersji, zatytułowanej nie mniej ciekawie - Bravely Default: For the Sequel. W zachodniej edycji wydawca zrezygnował z podtytułu, ale nadal otrzymamy ulepszenia: animowane podczas dialogów postacie, ulepszony interfejs, trzy dodatkowe poziomy trudności i możliwość określenia częstotliwości występowania losowych potyczek.

Ścieżka dźwiękowa obejmie wersje angielską i japońską, a napisy dostępne będą także po francusku, włosku, niemiecku i hiszpańsku.

Poniżej pierwszy trailer prezentujący edycję zlokalizowaną:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze