Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bractwo Stali pojawi się w Fallout 76 - w darmowym dodatku

Rozszerzenie można testować na PC.
  • Stalowy Świt to nowa darmowa aktualizacja
  • Dodatek wprowadzi frakcję Bractwo Stali z misjami fabularnymi
  • Pojawią się nowe nagrody i usprawnienia w rozgrywce

Bethesda zapowiedziała Stalowy Świt - nową aktualizację do Fallout 76. Darmowy dodatek ukaże się w grudniu i wprowadzi do gry znane z poprzednich części Bractwo Stali.

W sieciowej produkcji na czele militarnej grupy stoi paladynka Leila Rahmani, choć twórcy tytułu podkreślają, że cele frakcji w postapokaliptycznych Appalachach nie są jasne. Gracze staną przed koniecznością pomocy jej członkom.

Bezpłatne rozszerzenie zaoferuje zadania fabularne powiązane z Bractwem Stali. To jednak tylko część przygotowanego wątku fabularnego - kolejne misje deweloperzy udostępnią w aktualizacjach, które zadebiutują w 2021 roku.

Dodatek zaimplementuje również nowe postacie niezależne, lokacje, wyposażenie oraz schrony C.A.M.P. z kolejnymi nagrodami do zdobycia (pojawią się bronie, pancerze i plany dla obozu). Autorzy obiecują też szereg usprawnień w rozgrywce i powrót sezonowego wydarzenia ze świątecznymi spalonymi.

Poinformowano jednocześnie, że posiadacze Fallout 76 w wersji PC, kupionej za pośrednictwem platformy Bethesda.net, mogą sprawdzić zawartość nadchodzącej aktualizacji na publicznym serwerze testowym.

Natomiast właściciele komputerów osobistych oraz konsol PS4 i Xbox One mogą obecnie zapoznać się z grą - do 26 października trwa bowiem darmowy okres z nastawioną na sieciowe zmagania produkcją.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze