Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands: Handsome Collection dostępne za darmo na Xbox One

AKTUALIZACJA: To promocja.

Aktualizacja: Przedstawiciele Microsoftu potwierdzili, że Borderlands: The Handsome Collection zostało udostępnione za darmo w ramach programu „Free Play Days”.

Produkcję mogą pobrać bezpłatnie wszyscy posiadacze konsol Xbox One. Oferta potrwa do najbliższej niedzieli - 30 października.

To jednak nie wszystko - osoby nie posiadające konta Gold w ten weekend będą mogły za darmo wypróbować możliwości abonamentu. Najważniejszą jest oczywiście opcja zabawy w trybach sieciowych.

***

Oryginalna wiadomość: Zestaw Borderlands: The Handsome Collection jest obecnie dostępny za darmo w ofercie sklepu Microsoftu na Xbox One.

Tytuł pobrać można bezpośrednio z karty produktu na oficjalnej stronie.

Microsoft nie ogłaszał żadnej promocji, ale aplikacja Xbox sugeruje, że mamy do czynienia z ofertą związaną z programem „Free Play Days”.

Oferta ta pojawia się w sklepie od czasu do czasu, zazwyczaj w weekendy. Najczęściej wiąże się właśnie z możliwością pobrania gry przez ograniczony czas.

Różnica polega na tym, że Borderlands: The Handsome Collection jest teraz dostępne na Xbox One także dla użytkowników bez aktywnych kont Gold, co w przeszłości się nie zdarzało.

Możliwe też, że mamy po prostu do czynienia z pomyłką, a oferta wkrótce zniknie. Warto pośpieszyć się więc z pobieraniem.

Borderlands: The Handsome Collection to pakiet gier z serii Borderlands, zawierający odświeżone wersje Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel. W komplecie otrzymujemy też wszystkie wydane DLC, a grafika wyświetlana jest w rozdzielczości 1080p.

Nowością jest także możliwość zabawy na podzielonym ekranie, w maksymalnie cztery osoby.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły