Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Wildlife Conservation: Talon, kopalnia, wagonik

Zadanie dodatkowe, w którym ratujemy zwierzę Mordecaia.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć u Bricka w Devil's Razor, w miejscu, gdzie zakończyła się misja Boom Boom Boomtown. Porozmawiaj z nim, a zostaniesz poproszony o sprowadzenie Talona, czyli latającego stworzenia Mordecaia.

Zacznij od udania się do lokacji Konrad's Hold, gdzie zlokalizuj ciało wskazane przez znacznik. Następnie zacznij kierować się w stronę kolejnych śladów krwi, aż dotrzesz do kopalni. W pomieszczeniu z wagonikiem zeskocz na dół i spróbuj otworzyć bramę. Okaże się, że trzeba będzie wysadzić ją w powietrze.

W tym celu trzeba będzie zdobyć pięć materiałów wybuchowych. Trzy z nich znajdują się w lokacji z wagonikiem i bramą do wysadzenia. Do kolejnych dwóch dostaniesz się przez na wpół otwarty tunel (1).

Przedostatni ładunek znajdziesz na skrzyni z lewej (2), na końcu tunelu, a ostatni przy filarze w lokacji, do której przejdziesz po kamieniach częściowo blokujących przejście.

Wróć z ładunkami do wózka, ustaw je w nim, po czym strzel w jego tylną część, dzięki czemu zniszczysz bramę na dole. Przejdź przez nią, a w lokacji z kwasem udaj się w prawo (3). Zniszcz drewnianą przeszkodę i wskocz na górę.

Po kilku kolejnych metrach natkniesz się na Talona (4), który będzie uciekał. Opuść za nim kopalnię, a trafisz do miejsca z Varkidami. Rozpraw się ze wszystkimi, po czym wróć do Bricka w Devil's Razor. Porozmawiaj z nim, a potem rusz za nim i odbądź rozmowę również z Mordecaiem. W ten sposób zakończysz misję.

Następnie: Borderlands 3 - Dynasty Dash: Pandora: hamburgery, dostawa

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Life of the Party: Mordecai, kwiaty, Hirschim, przyjęcie

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze