Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Technical NOGout: Quinn, NOG, odparcie ataku

Misja poboczna, w której pomagamy pewnemu technikowi.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea. Możesz ją rozpocząć w trakcie pobytu w dystrykcie o nazwie Meridian Outskirts.

Aby zacząć tę misję poboczną należy udać się do panelu (strzałka na mapie) znajdującego się na ścianie jednego z zabudowań przy głównej ulicy.

Pierwszym celem będzie dotarcie do wybranego miejsca, gdzie przebywa Quinn i oczyszczenie go z przeciwników (1).

Po pozbyciu się Maliwan podejdź do żelaznych wrót i zapukaj w nie. Po chwili pojawi się poszukiwany przez bohatera Quinn (2).

Po chwili otrzymasz od niego zlecenia zdobycia trzech NOG-ów. Udaj się do wskazanego pojazdu, a potem kieruj się do kolejnych znaczników i łap je (3) strzelając specjalnymi pociskami znajdującymi się w wyrzutni pojazdu.

Wróć do Quinna, porozmawiaj z nim, a potem wciśnij przycisk (4) po drugiej stronie „areny". Po chwili pojawi się pierwszy NOG. Kiedy spłonie znów wciśnij przycisk, a po śmierci kolejnego zrób to po raz kolejny.

Po ostatniej akcji przygotuj się na rozpoczęcie odpierania ataków wroga. Pozostawaj cały czas w ruchu, ponieważ rywali będzie bardzo dużo, a do tego będą atakować z różnych kierunków. W późniejszej fazie walki pojawią się też silniejsi rywale (5), dlatego warto mieć w zanadrzu możliwość aktywowania specjalnych zdolności bohatera.

Kiedy atak się zakończy podejdź do Quinna i odbierz od niego nagrodę, co zakończy całe zadanie.

Następnie: Borderlands 3 - Kill Killavolt: Lectra City, Trudy, Jenny, Lena, token, baterie, boss

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Maliwannabees: Ziff, morderstwo, Rax, Max

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze