Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Life of the Party: Mordecai, kwiaty, Hirschim, przyjęcie

Misja poboczna, która staje się dostępna po jednym z kolejnych pobytów na Pandorze.

Jest to misja poboczna do wykonania w Devil's Razor na planecie Pandora. Lokację odblokujesz w trakcie kampanii fabularnej, a są misję zleci Mordecai. Trafisz na niego w tym samym miejscu, gdzie kończy się zadanie dodatkowe o nazwie Boom Boom Boomtown.

Zacznij od skierowania się do zaznaczonego na mapie miejsca, gdzie zbierz pięć kwiatów (1), o które poprosił zleceniodawca.

Wróć z nimi do Mordecaia (2), po czym połóż je przy grobie (3). Następnie porozmawiaj z Hirschimem (4). Po chwili zostaniesz zaproszony na przyjęcie urządzone na cześć jego zmarłej córki. W jego trakcie będziesz musiał wykonać kilka zadań:

  • Zjeść kawałki tortu znajdujące się na terenie domu i okolicy. Wystarczy zjeść 3, natomiast opcjonalny cel to zjedzenie 12 części.
  • Rzucić 5 granatami we wskazane obręcze. Cel opcjonalny to trafienie 50 razy (najlepiej punktowana jest obręcz mała) - na szczęście granaty możesz uzupełnić w automacie z lewej.
  • Zestrzelić latające stworzenia - możesz spróbować pobić wynik Mordecaia lub rekord dziewczyny. W tym zadaniu dobrze sprawdzi się szybkostrzelna i celna broń.

Jeśli wykonywałeś cele opcjonalne, to zasmucisz Hirschima, ponieważ najlepsze wyniki należały do jego córki. Nie ma to jednak znaczenia, ponieważ finalnie i tak trzeba będzie zniszczyć pinatę (5), z które wylecą nagrody za zadanie.

Następnie: Borderlands 3 - Wildlife Conservation: Talon, kopalnia, wagonik

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Sheega's All That: skagi, Enrique IV

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze