Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Get Quick, Slick: Prisa, Outrunner, rampy, The Big Jump

Misja poboczna, w której przejeżdżamy przez tor przeszkód.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą będziesz mógł rozpocząć po dotarciu na planetę Eden-6, co następuje podczas zadania o nazwie Hammerlocked.

Kiedy będziesz w terenie zlokalizuj tablicę informacyjną (strzałka na mapie) i wejdź z nią w interakcję, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć zadanie.

Pierwszym celem będzie udanie się do garażu (1) Prisy i wejście za kierownicę pojazdu Prisa's Outrunner. Jest to nieuzbrojona maszyna, dysponująca jednak bardzo szybkim przyspieszeniem.

Pierwszym celem będzie przeskoczenie przez pięć zaznaczonych wyskoczni. Rozpędzaj się i przejeżdżaj przez nie. Na koniec będziesz musiał jeszcze przeskoczyć przez rampę znajdującą się nad drewnianymi kłodami (2).

Kolejnym celem będzie wykoannie wielkiego skoku (The Big Jump). Aby wyszedł musisz najechać na rampę (3) na wprost i skorzystać z nitro, aby samochód wykonał daleki skok.

Kiedy miniesz żelazny filar (4) wciśnij turbo po raz drugi, dzięki czemu dotrzesz na skałę (5). Po wylądowaniu ponownie użyj nitro, aby wybić się z ostatniej rampy i dotrzeć na kolejną skałę.

Uwaga - gdyby pojazd się zablokował po wylądowaniu, to możesz go zniszczyć i rozpocząć próbę po udaniu się do drugiego.

Po wylądowaniu zniszcz pojazd (6), który tu znajdziesz. W tym momencie zadanie się zakończy, a Prisa podziękuje bohaterowi.

Następnie: Borderlands 3 - On the Blood Path: Ramsden, Holder, Shanks

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Następnie: Borderlands 3 - Don't Truck with Eden-6: Miller, Bloodflap

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze