Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - From the Ground Up: The Droughts, Sun Smasher, Badass Tink, Vaughn

Przebijamy się przez wrogą bazę i uwalniamy sojusznika.

Po rozprawieniu się z przeciwnikami w Propaganda Center w pierwszej misji Borderlands 3 o nazwie Children of the Vault automatycznie rozpoczniesz kolejne zadanie główne. Jeśli nie uczyniłeś tego wcześniej, to warto teraz poświęcić nieco czasu na rozwinięcie bohatera po awansowaniu na wyższy poziom doświadczenia.

Po chwili rozpocznie się atak sporej grupy przeciwników (1). Eliminuj ich korzystając z broni palnej, granatów, a także specjalnych umiejętności, które ułatwią walkę z rywalami. Po odparciu ataku podejdź do Lilith i porozmawiaj z nią.

Następnie wyrusz za dziewczyną w stronę budynku i podążaj za nią cały czas. W pewnej chwili otworzy podwójne wrota, dzięki czemu dotrzecie do kolejnej lokacji. Na miejscu obejrzyj filmik na monitorze (2).

Kiedy skończysz udaj się w stronę wyjścia (3) prowadzącego do lokacji na zewnątrz, nazwanej The Droughts. Aby skorzystać z przejścia wystarczy wcisnąć klawisz, który pojawi się po zbliżeniu.

Uwolnienie Vaughna i powrót do Lilith

Po wyjściu na pustkowia będziesz mógł podjąć się wypełnienia zadania dodatkowego o nazwie Powerful Connections.

Bez względu na to czy się tego podejmiesz czy też nie, udaj się w stronę wrogiej bazy (4), do której możesz się dostać wskakując na kolejne podwyższenia.

Na miejscu przygotuj się na walkę ze sporą ilością przeciwników. Zwróć uwagę, że część z nich będzie stała na podwyższeniach (5). Staraj się ich eliminować w pierwszej kolejności, ponieważ górują nad polem bitwy.

W dalszej części obozu natkniesz się na dość silnego przeciwnika - Badass Tinka (6). W walce z nim warto skorzystać ze zdolności specjalnych, które powinny ułatwić rozprawienie się z nim.

Kontynuuj marsz w głąb bazy, aż dotrzesz do budynku z Vaughnem (7). Strzel w znajdującą się nad nim linę, żeby go uwolnić, po czym zacznij podążać za nowym sojusznikiem.

W pewnej chwili dotrzecie do jaskini ze skagami (8). Zacznij z nimi walczyć, stale pozostając w ruchu, ponieważ wrogów jest sporo. Po rozprawieniu się ze wszystkimi kontynuuj z Vaughnem powrót do bazy. Po dotarciu na miejsce porozmawiaj jeszcze z Lilith, co zakończy bieżącą misję.

Następnie: Borderlands 3 - Cult Following: Ellie, pojazd, Broadcast Center, mapa, Mouthpiece (boss)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Children of the Vault: Claptrap, shield, Shiv (boss), Lilith

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze