Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Dump on Dumptruck: boss z tarczą, otworzenie tajnego przejścia

Misja poboczna dla Ellie, w której pokonujemy przeciwnika - Holy Dumptrucka.

Koleje zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które będziesz mógł rozpocząć w trakcie pobytu w lokacji o nazwie The Drought.

Aby zacząć misję skieruj się do warsztatu Ellie (strzałka na mapie), położonego w pobliżu głównej bazy, gdzie przebywa Lilith. Na miejscu podejdź do tablicy ogłoszeń i aktywuj misję.

Następnie udaj się na zachód, w stronę wrogiej bazy. Możesz ją wstępnie oczyścić korzystając z broni pokładowej pojazdu (1).

Wejdź na jej teren i zlokalizuj miejsce (2), gdzie będziesz mógł wskoczyć na wyższe piętro. Przebijaj się przez wrogów i po schodach wspinaj się na kolejne piętra bazy.

W końcu dotrzesz do Holy Dumptrucka (3), czyli przeciwnika, którego masz się pozbyć. Kiedy zasłania się tarczą staraj się go obejść i zaatakować od tyłu lub poczekaj, aż się odsłoni i wtedy prowadź ostrzał.

Jeśli chcesz zaliczyć zadanie dodatkowe, to będziesz musiał postrzelić przeciwnika w tyłek (4). Wystarczy poczekać, aż rywal sam wystawi się do ostrzału, co następuje co pewien czas.

Po rozprawieniu się z wrogiem będziesz musiał odkryć wejście do jego tajnej kryjówki (5). W tym celu trzeba będzie przywrócić zasilanie. Najpierw strzel w rurę z wodą (6), a potem w tarczę (7), dzięki czemu doprowadzisz do mechanizmu prąd.

Wystarczy teraz zeskoczyć na dół do kryjówki i przeszukać czerwoną skrzynię. Aby opuścić pomieszczenie wciśnij przycisk na ścianie, co otworzy pobliską kratę.

Następnie: Borderlands 3 - Rise and Grind: kawa, Core Daddy, Coffee Runner, Commander

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Head Case: głowa, symulacja, Vic

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze