Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borat w świecie MCU? Sacha Baron Cohen być może pojawi się w serialu Marvela

W roli Mephisto.

Sacha Baron Cohen, gwiazda takich popularnych produkcji jak „Ali G”, „Borat” czy „Dyktator”, prawdopodobnie dołączy do filmowego uniwersum Marvela. Aktor miałby zadebiutować rolą czarnego charakteru o imieniu Mephisto w serialu „Ironheart”.

Znany komik został zauważony w Pinewood Studios, obiekcie należącym do Marvela w Wielkiej Brytanii, co podsyciło nadzieje fanów. Początkowo spodziewano się, że postać diabła, w którą miałby się wcielić artysta, pojawi się w zeszłorocznym serialu „WandaVision”, ale tak się jednak nie stało.

Aktualnie, źródła portalu Deadline informują, że być może zobaczymy Cohena w produkcji „Ironheart”, poświęconej młodej wynalazczyni Riri Williams, która dąży do stworzenia własnej zbroi na wzór Iron Mana. Zdolna nastolatka, grana przez Dominique Thorne, zadebiutuje w filmie „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, którego premiera odbędzie się 11 listopada tego roku.

Rola Borata przyniosła aktorowi światową rozpoznawalność

Pomimo że Sacha Baron Cohen kojarzony jest głównie z rolami komediowymi, to wystąpił także w musicalu „Les Misérables: Nędznicy” czy filmie przygodowym „Hugo i jego wynalazek”. Sylwetkę Mephisto za to stworzyli legendarni twórcy powieści rysunkowych Stan Lee i John Buscema, ojcowie stojący za sukcesem Marvel Comics. Panowie inspirowali się postacią Mefistofelesa z legendy o Fauście.

O autorze
Komentarze