Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bohater Shadow Warrior 3 z nowym głosem. Lepiej odzwierciedli pochodzenie postaci

Twórcy przyznają, że naprawiają błąd.

Fani zauważyli, że w opublikowanym niedawno zwiastunie Shadow Warrior 3 główny bohater przemawia innym głosem niż w poprzednich częściach serii. Potwierdzono, że na potrzeby kolejnej gry zaangażowano nowego aktora.

Do tej pory w najemnika Lo Wanga wcielał się Jason Liebrech. W trzeciej odsłonie cyklu artystę zastąpi Mike Moh, o czym poinformował przedstawiciel Devolver Digital - wydawcy tytułu - w rozmowie z serwisem PC Gamer.

- Odkąd podjęto decyzję o wskrzeszeniu marki Shadow Warrior, Flying Wild Hog i Devolver Digital postawili sobie za cel uwspółcześnienie serii. Częścią tego procesu jest naprawienie naszego błędu, jakim był angaż aktora głosowego, który nie pasował do kulturowego pochodzenia postaci Lo Wanga - wyjaśnia Robbie Paterson, który w firmie odpowiada za kwestie marketingowe.

Przypomnijmy, że główny bohater cyklu jest Chińczykiem, ale do tej pory w anglojęzycznych wersjach gier w najemnika wcielał się Amerykanin. Nowy aktor także pochodzi z USA, ale ma korzenie azjatyckie.

- Oba zespoły są podekscytowane perspektywą rozpoczęcia nowego rozdziału z niesamowitym Mike'iem Mohem i są dozgonnie wdzięczni Jasonowi Liebrechtowi za dotychczasową pracę nad serią. Mike jako dziecko zabijał też smoki, więc zarobione pieniądze lekkomyślnie wydamy na katany, gdyby chciał nas nauczyć walki - dodaje Paterson.

Shadow Warrior 3 zadebiutuje 1 marca na PC, PS4 i Xbox One, ale będzie dostępne także na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze