Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bogactwo komiksowego uniwersum DC w produkcji LEGO Batman 3: Poza Gotham

Plejada superbohaterów - także tych mniej znanych.

Deweloperzy odpowiedzialni za LEGO Batman 3: Poza Gotham opublikowali nowy materiał wideo, w którym opowiadają o świecie stworzonym na potrzeby gry.

Liczba postaci, w które będą mogli wcielić się gracze, jest znacznie większa niż w poprzednich produkcjach z cyklu LEGO.

- To prawie cały alfabet komiksów DC. Do gry trafiły właściwie wszystkie postacie, jakie tylko mogliśmy w niej zmieścić - stwierdził jeden z projektantów.

Twórcy nie ograniczyli się wyłącznie do najbardziej znanych superbohaterów i złoczyńców. W grze znalazły się też mniej znane osobistości - chociażby Błękitny Skarabeusz, Larfleeze, Atrocitus, Święty Pielgrzym czy Szafirowa Gwiazda.

Nowa produkcja studia Traveller's Tales opowie o zmaganiach Batmana, Supermana, Flasha i innych bohaterów z uniwersum DC z potężnym złoczyńcą znanym jako Brainiac. Podczas przygody gracze zwiedzą różne planety - choćby świat Zielonej Latarnii.

Podstawy rozgrywki pozostaną niezmienione w stosunku do innych gier akcji z cyklu LEGO. Twórcy dodadzą jednak kilka minigier. Jedna z nich przypomina w założeniach grę zręcznościową Resogun - bohater w statku kosmicznym będzie bronił siedziby Ligi Sprawiedliwych.

Gra ukaże się 14 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, Wii U i 3DS.

Komentarze