Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Bloodborne z Pinokio” nie będzie krótką grą. Twórcy Lies of P podają szczegóły

Zapowiada się dłuższa przygoda.

Mocno inspirowana Bloodborne oraz bajką o Pinokiu gra Lies of P zrobiła sporo zamieszania podczas letnich pokazów. Reżyser gry postanowił zdradzić, ile zajmie nam ukończenie pozycji.

- Jeśli w zasadzie przebiegniesz przez grę, zajmie to około 30 godzin - powiedział Ji-Won, reżyser Lies of Pi. - Jeśli jednak dokładnie sprawdzisz całą zawartość ukrytą w grze, zajmie to około 60 godzin.

- Niedawno zrobiliśmy wewnętrzne testy dwóch wczesnych etapów. Wielu testerom ukończenie ich zajęło ponad 5 godzin. Nie jest to jednak spowodowane wysokim poziomem trudności. Zamiast tego usłyszałem, że dużo czasu zajęło poznawanie różnych systemów walki i przyzwyczajenie się do nich - dodał Ji-Won.

Innymi słowy - twórcy celują w około 30 godzin w przypadku głównego wątku, ale aktywności poboczne mogą niemal dwukrotnie wydłużyć rozgrywkę. Lies of P zapowiada się zatem na przygodę, która nie będzie odbiegała rozmachem od swojej inspiracji - Bloodborne można ukończyć w około 33 godziny, a zdobycie 100% zajmuje około 76 godzin.

Twórcy zdradzili też, że poziom trudności Lies of P ma być podobny do tego, co znamy z gier FromSoftware. Najważniejsze będzie nie tylko szybkie i sprawne działanie, ale też opracowanie praktycznych i wydajnych strategii ukończenia danego etapu. Gra zadebiutuje w przyszłym roku na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze