Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne połączone z Ulicą Sezamkową - artysta zaskakuje pomysłowością

Nietypowy koncept.

Grafik koncepcyjny Yong Yi Lee opublikował interesujący zestaw grafik, przekształcających sympatyczne postacie z „Ulicy Sezamkowej” w potwory rodem z gotyckiego świata Bloodborne.

- Podczas pracy dowiedziałem się między innymi, jak łatwo postacie z „Ulicy Sezamkowej” stają się nierozpoznawalne, więc musiałem ściśle trzymać się określonych odległości na ich twarzach - wyjaśnia artysta w materiale wideo dokumentującym prace.

- Starałem się także, by podkreślić cechy charakterystyczne projektów i nadać im jeden, główny temat przewodni, jak otwarta klatka piersiowa, przygarbiona sylwetka czy liczne otwory gębowe - dodaje Yong Yi Lee.

Jak przyznał grafik, podczas badania materiałów źródłowych zidentyfikował kilka podstawowych założeń, którymi cechuje się większość potworów w Bloodborne. To - oczywiście - odrażający wygląd, skomplikowany, warstwowy projekt detali, wiele kłujących i ostrych elementów, nienaturalnie długie kończyny i przerysowana sylwetka.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze