Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne najpopularniejszą grą w PlayStation Now na PC

Pomiędzy marcem a czerwcem.

Sony opublikowało ranking najpopularniejszych tytułów w PlayStation Now, czyli usłudze grania w chmurze. Lista bazuje na liczbie godzin spędzonych w poszczególnych produkcjach, zaś dane obejmują okres pomiędzy 1 marca a 1 czerwca.

Przygotowano osobne zestawienia dla pozycji włączanych na PC oraz konsolach PS4 i PS5. Okazuje się, że na komputerach osobistych najchętniej streamowanym projektem za pośrednictwem platformy japońskiej firmy było Bloodborne.

Najchętniej uruchamiane tytuły na PC poprzez PlayStation Now:

  1. Bloodborne
  2. Horizon Zero Dawn
  3. The Last of Us
  4. Marvel's Avengers
  5. Detroit: Become Human

Poniżej jeszcze najchętniej uruchamiane gry poprzez PlayStation Now na PS5 i PS4:

  1. Marvel's Avengers
  2. Horizon Zero Dawn
  3. Call of Duty: Black Ops 3
  4. F1 2020
  5. WWE 2K19

W PlayStation Now regularnie pojawiają się kolejne pozycje - niedawno do oferty trafił Wiedźmin 3. Katalog obejmuje także klasyki ze starszych konsol Sony, w tym PS2 i PS3. Usługa nie jest na razie dostępna w Polsce.

Bloodborne dotychczas nie doczekał się oficjalnej wersji PC. Regularnie pojawiają się jednak doniesienia, sugerujące, że trwają prace nad remasterem tytułu, zmierzającym właśnie również na komputery osobiste.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze