Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne - jak odblokować zawartość dodatku The Old Hunters

Krok po kroku.

The Old Hunters debiutuje 24 listopada. Dodatek do Bloodborne jest jednak podobny do innych DLC znanych z gier Dark Souls, co oznacza, że nie uruchomimy go z poziomu głównego menu.

Deweloperzy ujawnili już, jak odblokować i uzyskać dostęp do zawartości rozszerzenia. Należy spełnić następujące warunki i wykonać konkretne czynności:

  • Pokonaj bossa w Rewirze Katedralnym, a następnie zbadaj przedmiot na ołtarzu, by zmienić stan świata gry. Później dostęp do zawartości The Old Hunters można uzyskać w dowolnym momencie.
  • Wróć do Snu Tropiciela i weź ze schodów nowy przedmiot, który oferują posłańcy.
  • Przenieś się do Kaplicy Odeona (nazwa latarni: Rewir Katedralny) i wyjdź na zewnątrz przejściem po lewej stronie.
  • Po wyjściu z kaplicy stań za nagrobkami po prawej stronie, przy samym ogrodzeniu, by aktywować wydarzenie. Było już dostępne w podstawowej wersji gry, ale teraz dzięki niemu przeniesiesz się do Koszmaru Tropiciela - lokacji z dodatku.
  • Przeniesiesz się do alternatywnej wersji Kaplicy Odeona. Jesteś w nowej lokacji. Możesz przenosić się do Snu Tropiciela i wracać do nowego świata z poziomu nagrobka, który znajduje się przy bocznym wyjściu z warsztatu.

Warto zaznaczyć, że poziom bohatera nie ma znaczenia, dostęp do Koszmaru Tropiciela nie zostanie zablokowany, ale na niższym poziomie możesz mieć trudności z przeciwnikami.

Nową zawartość można odblokować nawet przed walką z ostatnim bossem, albo później - w Nowej Grze Plus po pokonaniu bossa w Rewirze Katedralnym.

Lokalizacja nagrobku, który przeniesie cię do lokacji w Koszmarze Tropiciela

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Komentarze