Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard rozważa DLC z głosami komentatorów do StarCrafta 2

Prawie jak Dota 2.

A gdyby to Snoop Dogg komentował poczynania graczy w sieciowych pojedynkach w StarCrafcie 2? Raper jest jedną z osób, których głosy mogą pojawić się w grze, w ramach DLC.

Wszystkie propozycje głosów

Blizzard rozważa oferowanie dodatków tego typu. Potwierdza to rozsyłana do graczy ankieta, jaką ujawniono w serwisie społecznościowym Reddit. Studio planuje kilka różnych dodatków tego typu, prosząc graczy o ocenę swojego zainteresowania takimi bonusami.

Mowa o emotikonach na czat, skórkach dla poszczególnych jednostek oraz - właśnie - pakietach komentatorskich. Do wyboru jest Morgan Freeman, Raynor, Snoop Dogg czy David Harbour z popularnego ostatnio serialu „Stranger Things”.

Inne propozycje na głosy to deweloper z Blizzarda - Dustin Browder, a także karczmarz z karcianki Hearthstone czy sam Thrall z uniwersum Warcrafta.

Podobne pakiety nie są niczym nowym w sieciowym Dota 2, gdzie kupimy między innymi odzywki wygłaszane przez Glados z serii Portal czy nawet Codswortha z Fallout 4. Nigdy wcześniej o podobnym DLC nie mówiono jednak w kontekście StarCrafta 2.

Ankieta wymienia też cenę za jedno DLC z głosami: 4 dolary (ok. 16 zł).

Blizzard nie potwierdził jeszcze, że faktycznie planuje podobną inicjatywę, lecz żart jednego z pracowników w serwisie Reddit zdaje się wskazywać, że ankieta jest autentyczna.

Być może więcej szczegółów poznamy na imprezie BlizzCon, zaplanowanej na listopad.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze