Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard rozdaje metalowe figurki orków weteranom World of Warcraft

Dla kont aktywnych przez 10 lat.

Blizzard chce uhonorować graczy, którzy aktywnie wspierają World of Warcraft od dnia debiutu, oferując takim osobom metalowe figurki.

„W ramach podziękowań dla naszych najbardziej lojalnych graczy, wysyłamy fizyczne prezenty do osób, które są z nami od samego początku” - napisano na oficjalnej stronie.

Oferowana figurka orka to replika większej wersji, która stoi przed wejściem do biura Blizzard Entertainment.

Aby zakwalifikować się do otrzymania prezentu, trzeba posiadać konto zarejestrowane nie później niż 60 od premiery, z aktywnie opłacanym abonamentem przez dziesięć lat.

Blizzard przygotowuje także darmowy dostęp do gry dla weteranów, którzy przestali opłacać subskrypcję.

„Veteran Edition” będzie przypominało istniejące wydanie startowe, z podobnymi ograniczeniami - maksymalnie 20 poziom doświadczenia, 10 sztuk złota, limitowane opcje komunikacji i zapraszania do grup. Premiera wraz a patchem 6.1.

World of Warcraft ukazało się w listopadzie 2004 roku - w ubiegłym roku produkcja MMO obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Tytuł doczekał się już pięciu większych rozszerzeń i nadal cieszy się ogromną popularnością.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze