Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard przeprasza za premierę Overwatch 2 i rozdaje skiny

Gran jest już podobno „ustabilizowana”

Nikt się tego nie spodziewał - premiera Overwatch 2 nie przebiegła zgodnie z planem. Kolejki na serwery liczono w dziesiątkach tysięcy, a dwóch bohaterów musiano całkowicie wyłączyć. Teraz Blizzard przeprasza i rozdaje skiny w ramach zadośćuczynienia.

„Przepraszamy za wszelkie problemy, na jakie gracze natknęli się w okolicach debiutu” - napisano na oficjalnej stronie. „Aby zrekompensować stracony czas, planujemy organizację weekendów z podwójnymi punktami doświadczenia. Dokładne daty wkrótce”.

Co więcej, osoby logujące się w okresie od 25 października do końca pierwszego sezonu otrzymają legendarny Skin Cursed Captain dla Reapera, zamieniający postać w złowrogiego pirata. Do tego zawieszka na broń, w kształcie apteczki.

Skin Cursed Captain Reaper w Overwatch 2
Zawieszka Health Pack  Overwatch 2
Dodatki rozdawane przez Blizzard

„Wydanie Overwatch 2 jako gry-usługi wiąże się ze wspaniałymi możliwościami i wyzwaniami, zarówno tymi spodziewanymi, jak i nieoczekiwanymi” - dodaje Blizzard. „Obecnie ustabilizowaliśmy już grę i wykonujemy postępy w łataniu problemów, z którymi się zmagacie”.

Tymczasem gracze narzekają często nie błędy, lecz właśnie na model Free to Play oraz skromne sumy wirtualnych monet wypłacanych za kończenie wyzwań. Wydaje się, że niektórzy tęsknią nawet za lootboxami. Być może nie jest to zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że odblokowanie wszystkich elementów kosmetycznych w grze – bez płacenia - zajmie 175 lat.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze