Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Błąd w Sonic Boom: Rise of Lyric na Wii U pozwala ominąć większą część gry

Może to i lepiej...

Posiadacze platformówki Sonic Boom: Rise of Lyric na Wii U donoszą o wykryciu błędu, umożliwiającego ominięcie większej części gry.

Wideo opublikował użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie „DarkspinesSonic”, po licznych raportach od graczy z serwisu Twitch.

„Błąd nieskończonych skoków” - bo tak nazwaną usterkę - umożliwia Knucklesowi wzbicie się na ogromną wysokość, jeśli włączymy pauzę pomiędzy kolejnymi podskokami. Takie rozwiązanie pozwala pominąć większość gry, co wykorzystują już gracze lubujący się w przechodzeniu tytułów na czas.

Sonic Boom: Rise of Lyric powstało w studiu Big Red Button Entertainment, założonym przez byłych pracowników Naughty Dog, Heavy Iron, Luxo Flux i High Impact Games. Wydawcą jest Sega.

Produkcja zadebiutuje w Europie już 21 listopada. Tego samego dnia ukaże się też tytuł na Nintendo 3DS - Sonic Boom: Shattered Crystal.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze