Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BioShock: The Collection już oficjalnie - premiera 16 września

Trzy gry w zestawie.

Firma 2K Games oficjalnie potwierdziła zestaw BioShock: The Collection, ujawniony wczoraj wieczorem na stronie internetowej studia.

Polską datę premiery kompletu ustalono na 16 września, na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w angielskiej wersji językowej. Komputery osobiste dostaną tylko wydanie cyfrowe.

Kolekcja obejmuje pierwszą odsłonę serii BioShock (z komentarzem Kena Levine, dodatkowym poziomem i wyzwaniami), a także BioShock 2 (bez trybu multiplayer, ale z dwoma dodatkami) oraz BioShock Infinite (z wszystkimi DLC).

Za odświeżenie popularnego cyklu odpowiada studio Blind Squirrel Games, szykujące między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości.

Zobacz: BioShock 1 - Poradnik, Solucja

Warto dodać, że BioShock Infinite na PC nie doczeka się żadnych zmian, ponieważ „spełnia standardy konsol obecnej generacji i działa płynnie na maksymalnych ustawieniach” - napisano w komunikacie.

Poniżej trailer oraz kilka screenów:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze