Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant - Przedawniony: wielki plan, Arka

Dotarcie do Przedawnionego po walce ze Światożercą.

Przedawniony to jedno z zadań głównych w grze Biomutant. Odblokujesz je po pokonaniu dowolnego Światożercy. W jego trakcie musisz spotkać się ze znanym ci z poprzednich misji Przedawnionym, który przebywa wewnątrz tajemniczego obiektu o nazwie Arka.

Gdy ukończysz walkę z jednym ze Światożerców - na przykład z Puchciem Chrumem w trakcie misji głównej Glutomir - zostaniesz pokierowany do Przedawnionego. Skieruj się do miejsca oznaczonego na mapie (1) i podejdź do niego od strony południowej, by znaleźć biegnącą tutaj drogę (2).

Podążaj wzdłuż niej, a następnie wbiegnij do jaskini. Na końcu trasy czeka na ciebie Arka (3) przypominająca statek kosmiczny obcych. Dobiegnij do niej i wejdź do środka, a następnie rozpocznij rozmowę z Przedawnionym.

Wyjaśni ci, że możesz zaprosić na Arkę cztery dodatkowe postacie (jak Glutomir czy Gizmo), dla których wykonałeś wszystkie zadania. Pozostałe dwa zajmie sam Przedawniony i sifu plemienia, z którym jesteś w sojuszu. Po rozmowie z nim zadanie to dobiegnie końca i odblokują się dwie kolejne misje główne - Arka i Noko.

Poprzednio: Biomutant - Glutomir: Wschodni Światożerca, Puchcio Chrum

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - Gizmo: odzyskanie złomu, Śmiercistrefa, Mekton

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze