Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant - Lobo: droga w dół, znajdź zaczepnicę, balonolot

Odblokowanie balonolotu, znalezienie kotwicy.

Na niniejszej stronie znajdziesz opis przejścia drugiego zadania pobocznego dla Lobo w Biomutant, które rozpoczyna się zaraz po ukończeniu części pierwszej. W jego trakcie musisz odnaleźć zaczepnicę - kotwicę, dzięki której odblokujesz i wykorzystasz balonolot.

Misję te rozpoczniesz po rozmowie z Lobo i otrzymaniu heliplecaka. Wyjdź z warsztatu i udaj się do miejsca wskazanego na mapie (1). Punkt (2) do którego musisz się dostać znajduje się głęboko w gorącostrefie - potrzebujesz więc skafandra bądź bardzo wysokiej odporności na gorąco by do niego dotrzeć.

Na miejscu znajdziesz wrak łodzi (3). Zbliż się do oznaczonego punktu i wejdź w interakcję z mechanizmem (4) by rozwiązać zagadkę rotacyjną i zebrać zaczepnicę. Jeśli masz czas (postać jeszcze się nie przegrzewa), zbierz dwie pobliskie skrzynie z superłupem. Następnie wykorzystaj szybką podróż i wróć do Lobo.

Po rozmowie z nią zadanie dobiegnie końca, a ty będziesz mógł określić czy zaprosisz ją na arkę. Odblokujesz także balonolot - nowy typ wierzchowca, dzięki któremu będziesz mógł latać z miejsca na miejsce. Minusem jest fakt, że maszyna ta jest ograniczona do Klapciatych Wydm - terenu na którym aktualnie jesteś. Nie możesz wylecieć nią po za tę strefę.

Poprzednio: Biomutant - Lobo: Frankenpies, heliplecak

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze