Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka The King of Fighters 13 we wrześniu ukaże się na Steamie

Gra debiutowała na konsolach w 2011 roku.

Już 13 września na Steamie ukaże się bijatyka The King of Fighters 13 - dotychczas wydana jedynie na konsolach i automatach. Testy wersji beta rozpoczną się 20 sierpnia.

W pełnej wersji gry znajdziemy wszystkie opcje znane z X360 i PS3, w tym rozbudowane rozgrywki sieciowe, samouczek, kampanię fabularną i opcje personalizacji profilu. Wersja „Steam Edition” zawierać będzie także trzy DLC z dodatkowymi bohaterami, co podniesie liczbę dostępnych postaci do 36.

Studio SNK Playmore rozpoczęło już zapisy do zamkniętych testów wersji beta. Aplikacje składać można na oficjalnej stronie gry.

Dwuwymiarowa bijatyka The King of Fighters 13 debiutowała w Japonii na automatach, a w 2011 roku trafiła także na konsole. Fabuła toczy się po wydarzeniach z The King of Fighters 11 - gracz bierze udział w turnieju organizowanym przez tajemniczą organizację, planującą przejąć moc potężnego demona.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze