Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Super Smash Bros. Wii U z walkami dla ośmiu graczy

Plus pokemon Mewtwo w DLC.

Po raz pierwszy w długoletniej historii serii, bijatyka Super Smash Bros. Wii U wprowadzi walki także dla ośmiu graczy, a nie jak dotychczas - maksymalnie czterech.

Mewtwo

Ten tryb rozgrywki ograniczony będzie do odpowiednio dużych lokacji i dostępny tylko lokalnie, na jednej konsoli.

Informacje ujawniono w ostatniej prezentacji w stylu Nintendo Direct, pełnej nowych faktów na temat popularnej produkcji.

Inne znaczące ogłoszenie to dodanie pokémona Mewtwo jako jednego z wojowników, w formie DLC. Ten bohater zadebiutuje wiosną przyszłego roku i dostępny będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy gry w wersji 3DS lub Wii U, zarejestrowanych w Club Nintendo.

Powrócą wszystkie znane dobrze tryby rywalizacji i kooperacji oraz zabawy dla pojedynczego gracza, w tym Target Blast, Multi-Man, Home Run Contest i Trophy Rush.

Nowością będzie Smash Tour, łączące elementy Mario Party ze Smash Run, znanym z Super Smash Bros. 3DS. Przemieszczamy się po planszy, walcząc i zbierając wojowników.

Gracze będą mogli komunikować się głosowo, ale tylko przed i po zakończeniu meczu. W planach są kolejne opcje, do wprowadzenia już po premierze, w ramach aktualizacji: tryb turniejowy czy wysyłanie screenshotów, własnych map i powtórek do znajomych.

Seria Smash Bros. to pojedynki bohaterów z najsłynniejszych gier Nintendo. Kilka postaci wkracza na przygotowane areny i walczy z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

Super Smash Bros. Wii U ukaże się 5 grudnia. Poniżej pełny zapis prezentacji na temat gry:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze