Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka League of Legends będzie darmowa. Twórcy Project L pokazują nową bohaterkę

Monetyzacja ma podobno szanować graczy.

Riot Games ogłosiło, że nadchodząca bijatyka 2D w świecie League of Legends - Project L - będzie grą free-to-play. Nie zabraknie więc monetyzacji w formie mikrotransakcji, ale twórcy zapowiadają, że nie będzie ona agresywna.

- Jednym z naszych celów jest usunięcie tak wielu barier, jak to tylko możliwe, abyście mogli cieszyć się Project L - wyjaśnił deweloper Tom Cannon w nowym filmie, który można obejrzeć poniżej. - Chcemy, abyście mogli grać, niezależnie od tego, gdzie mieszkacie, jaki jest wasz poziom umiejętności czy ile pieniędzy macie do wydania na grę.

Cannon zaznacza, że w kontekście monetyzacji, Project L będzie szanował „czas i portfele graczy”. Możemy więc zapewne liczyć na standardowy model płatnych skinów, które nie wpływają na rozgrywkę.

Illaoi - nowa bohaterka

Deweloperzy przedstawili też nową postać - to Illaoi, Kapłanka Krakena, dobrze znana fanom League of Legends. Cannon opisuje ją jako „fizyczną potęgę”, która testuje siłę dusz dla swojego mackowatego boga.

Illaoi dołącza do poprzednio ogłoszonych czempionów z LoL-a. To Ahri, Darius, Ekko, Jinx i Katarina. Data premiery Project L nie została jeszcze ogłoszona.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze