Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Dragon Ball Xenoverse 2 zadebiutuje 28 października

Z muzyką od DJ-a Steve'a Aoki.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco ujawnili dokładną datę premiery bijatyki Dragon Ball Xenoverse 2. Gra ukaże się 28 października na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Poinformowano również o nawiązaniu współpracy z DJ-em Stevem Aoki, który przygotuje ścieżkę dźwiękową produkcji. Na potrzeby tytułu stworzy nowe wersje znanych z anime piosenek, w tym „Cha-La Head-Cha-La” i „We Gotta Power”.

To nie wszystko - artysta zostanie przeniesiony do gry, w której pojawi się jako postać niezależna. Na muzyka natkniemy się w mieście Conton.

Podobnie jak w poprzedniej części, w Dragon Ball Xenoverse 2 wcielimy się w stworzonego przez siebie wojownika, którego zadaniem ma być uratowanie osi czasu.

Twórcy obiecują, że będziemy mogli zaimportować zapisane stany rozgrywki z oryginału. Protagonista z pierwszej odsłony cyklu ma być wielkim bohaterem i mentorem.

W grze weźmiemy udział nie tylko w wydarzeniach znanych z głównej mangi i anime, ale także z filmów kinowych i odcinków specjalnych. Pojawią się więc takie postacie, jak Turles, Bardock czy nameczanin Slug.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze