Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beyond: Dwie Dusze z wersją demonstracyjną

AKTUALIZACJA: Demo dostępne tydzień wcześniej dla abonentów PlayStation Plus.

Aktualizacja: Sony poinformowało, że gracze opłacający abonament PlayStation Plus będą mogli sprawdzić wersję demonstracyjną Beyond: Dwie Dusze tydzień wcześniej - od 25 września.

*

Oryginalna wiadomość: Sony potwierdziło, że od 2 października w europejskim PlayStation Store dostępna będzie wersja demonstracyjna Beyond: Dwie Dusze, obejmująca dwie sceny z gry.

Jedną z sekwencji będzie fragment znany już z wcześniejszych trailerów, kiedy to główna bohaterka - Jodie - po raz pierwszy przejmuje kontrolę nad Aidenem - jej niewidzialnym przyjacielem.

Następnie akcja przeniesie się sześć lat w przyszłość, gdzie dorosła już Jodie ucieka przez agentami rządowymi. Pełna wersja Beyond ukaże się 11 października, jest tytułem na wyłączność dla konsoli PS3.

Polski oddział Sony zapewnił w odpowiedzi na nasze zapytanie, że wersja demonstracyjna dostępna będzie także w rodzimym języku. W rolę Jodie wciela się Małgorzata Socha.

Twórcy opublikowali także nowy dziennik deweloperski, w którym opowiadają o pracach nad oprawą graficzną: modelami postaci, efektami pogodowymi i lokacjami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze