Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beyond: Dwie Dusze z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy

We Francji pobito wynik Heavy Rain.

Najnowsza gra przygodowa Davida Cage'a - Beyond: Dwie Dusze - sprzedała się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy - ogłosiło odpowiedzialna za produkcję studio Quantic Dream.

Dafoe

Aby uhonorować okazję, deweloperzy przygotowali specjalną stroną internetową ze słowami używanymi przez graczy do opisania tytułu, takimi jak, „grafika”, „fascynujące”, „łzy” oraz, oczywiście, „Dafoe”.

Zarządzający studiem Guillaume de Fondaumière zauważył na Twitterze, że w samej Francji sprzedano ponad 70 tys. kopii, czyli więcej niż poprzednia gra - Heavy Rain - w pierwszych 12 tygodniach.

„Quantic Dream zrywa z tematyką seryjnych morderstw, by zaproponować zupełnie odmienną od wcześniejszych dokonań studia opowieść o zagubieniu, miłości i przetrwaniu” - napisał w recenzji Zbyszek.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze