Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 potwierdzony

Na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jest pierwszy obrazek.

Aktualizacja (03.06.2015): Oficjalna strona internetowa Fallout 4 potwierdza, że gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One, z hasłem reklamowym „witaj w domu”.

Strona ma obecnie problemy z działaniem, co może sugerować, że została opublikowana przedwcześnie i została już usunięta. Oficjalnego zwiastuna spodziewamy się dzisiaj o godzinie 16:00.

Dostaliśmy za to pierwszy obrazek, prezentujący lokację pełną charakterystycznych obiektów z serii Fallout. Jest też zachęta do składania zamówień przedpremierowych, ale linki jeszcze nie działają.

Druga ilustracja zdaje się potwierdzać, że trafimy do Bostonu. Więcej szczegółów wkrótce.

*

Oryginalna wiadomość (02.06.2015): Na oficjalnej stronie cyklu Fallout uruchomiono odliczanie - przygotowany licznik zatrzyma się jutro, 3 czerwca, o godzinie 16:00.

Najprawdopodobniej chodzi o ogłoszenie związane z nową odsłoną popularnego cyklu RPG. Pełna prezentacja odbędzie się zapewne na konferencji przed targami E3, jutro twórcy mogą opublikować krótki trailer.

Fani cyklu odnaleźli w kodzie źródłowym strony z licznikiem nawiązanie do robota Masterbrain znanego z Fallout 3. Kontrolował on wszystkie inne roboty i komputery w siedzibie Vault-Tec.

„Wyłączenie Masterbraina zostało autoryzowane, wszystkie istotne materiały zostały usunięte dla bezpieczeństwa. Spróbuj odzyskać dostęp. Miłego dnia.”

Według nieoficjalnych informacji, akcja Fallout 4 osadzona zostanie w Bostonie, a gracze mają otrzymać możliwość wyboru płci postaci, która rozpocznie przygodę od przebudzenia ze śpiączki krionicznej.

Wymienione lokacje to Commonwealth (czyli stan Massachusetts w wersji Fallout) oraz The Institute - tajemnicza organizacja naukowa, bazująca na Massachusetts Institute of Technology, czyli słynnym MIT.

Poniżej przypominamy nasz materiał, w którym przedstawiamy oczekiwania i nadzieje związane z nową częścią post-apokaliptycznej serii Bethesdy.

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Komentarze