Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda ma zastrzeżenia do jakości gry akcji Battlecry

Problemy z produkcją.

Wygląda na to, że prace nad grą akcji Battlecry nie idą najlepiej. Bethesda ma pewne „zastrzeżenia” co do jakości tej produkcji.

Grafika zapowiadała się ciekawie

„Mamy zastrzeżenia co do Battlecry i tego, czy gra realizuje cele, jakie dla mniej mamy” - napisano w oświadczeniu dla serwisu Progress Bar.

„Oceniamy, jakie poprawki należy wprowadzić, by sprostać naszym standardom jakości. W tym czasie studio pozostaje zajęte wieloma projektami.”

Wszystko wskazuje więc na to, że Battlecry nie jest aktywnie rozwijane, a wydawca stara się rozwiązać problemy produkcji. W najgorszym przypadku decyzją będzie zapewne anulowanie gry.

Do prac nad tytułem powstała w 2012 roku osobna firma, nazwana oryginalnie BattleCry Studios. Jej liderem jest weteran Rich Vogel.

Produkcja nie przebiła się jednak do świadomości graczy, a gatunek jest obecnie bardzo mocno obsadzony, choćby przez wspomniane Team Fortress 2, Overwatch od Blizzarda czy Battleborn od Gearbox Software.

Battlecry to gra sieciowa. Podstawą rozgrywki są starcia dwóch drużyn wykonujących różne cele - w zależności od mapy. Użytkownicy otrzymają dostęp do wielu klas postaci.

Akcję obserwujemy zza pleców wybranego wojownika. Deweloperzy zdecydowali się na komiksowy styl graficzny, choć w grze nie brakuje brutalnych starć.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze