Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield V bez nietypowych przedmiotów kosmetycznych

Rezygnacja z mechanicznej protezy i katany?

Odpowiadając na prośby społeczności, twórcy Battlefield V zrezygnują z nietypowych opcji dostosowania wyglądu żołnierzy. Mowa o kilku cechach widocznych w pierwszym zwiastunie gry, między innymi mechanicznej protezy ręki.

- Wciąż spoglądamy na II wojnę światową w typowy dla serii Battlefield sposób. Ale jak daleko posuniemy się w dostosowaniu żołnierzy, w jak szalony sposób to zaprojektujemy... Słyszymy graczy, słyszymy głosy pytające „gdzie jest autentyczność?” - powiedział jeden z deweloperów podczas transmisji na Twitchu.

- Chcemy, by gracze cieszyli się customizacją postaci poprzez autentyczne wyposażenie - dodał.

Podczas transmisji poinformowano też, że - w przeciwieństwie do wersji beta - na premierę gracze będą mogli edytować specjalizacje broni podczas rozgrywki, bez potrzeby wychodzenia do menu.

Nietypowe opcje dostosowania wyglądu postaci wywołały kontrowersje, jednak deweloperzy wielokrotnie tłumaczyli decyzję, twierdząc między innymi, że przedmioty kosmetyczne pasują do okresu historycznego, w którym rozgrywa się strzelanka.

Jutro (11 września) kończą się otwarte testy wersji beta. Battlefield V zadebiutuje 20 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na premierę zabraknie kilku opcji, między innymi battle royale, trybu kooperacji i personalizacji pojazdów.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze