Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield Hardline - premiera 19 marca

Policjanci i złodzieje.

Firma Electronic Arts ogłosiła, że strzelanka Battlefield Hardline zadebiutuje w Europie już 19 marca przyszłego roku.

Taka data oznacza sześć miesięcy opóźnienia względem oryginalnych planów - pierwotnie mówiono o debiucie 24 października tego roku, ale twórcy potrzebowali więcej czasu na prace.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Wiadomość o nowej premierze pochodzi z ostatniego raportu finansowego amerykańskiej korporacji (dzięki, Videogamer).

Historia Battlefield Hardline skupi się na postaci detektywa Nicka Mendozy, balansującego na cienkiej linii między dobrem i złem. Funkcjonariusz chce zemścić się na swoich kolegach, którym kiedyś ufał.

To pierwsza odsłona serii, za którą nie odpowiadają deweloperzy z DICE - pracami zajmuje się Visceral Games, twórcy między innymi Dead Space 3 i Army of Two: The Devil's Cartel. Gracze nie wcielają się tym razem w żołnierzy, ale w policjantów lub bandytów.

Jednym z powodów opóźnienia premiery były opinie zebrane podczas testów wersji beta. Wydawca planuje kolejne próby tego typu przed wydaniem gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze