Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 z budowaniem podniebnych schodów w stylu Fortnite

Nietypowe wyzwanie.

Gracze odkryli, że w jednej z niedawnych aktualizacji Battlefield 5 wprowadzono do gry wyzwanie, w którym należy - niczym w sieciowym Fortnite - budować kamienne schody do nieba.

Nietypowe zadanie dostępne jest na poligonie, który służy do testowania umiejętności. Czterej użytkownicy wspólnymi siłami muszą konstruować kolejne stopnie, prowadzące coraz wyżej w górę. Trzeba jednak uważać, ponieważ budowlę mogą zniszczyć nadlatujące samoloty.

Wyzwanie wydaje się zabawnym nawiązaniem do nastawionego na wieloosobowe zmagania Fortnite. Sieciowa strzelanka od studia Epic Games pozwala w trakcie rozgrywki wznosić zróżnicowane konstrukcje.

Na razie nie jest jednak jasne, jaki dokładnie cel ma zabawa w budowanie kamiennych schodów do nieba. Gracze wspólnymi siłami wznoszą kolejne stopnie, próbując dotrzeć do jak najwyższego punktu i sprawdzając, czy zadanie skrywa dodatkowe tajemnice.

Wyzwanie nie jest jedyną ciekawostką odkrytą niedawno przez fanów w Battlefield 5. Okazuje się, że gra pozwala strzelać z palców - „broń” zadaje niewielkie obrażenia, ale każdemu pociągnięciu za „spust” towarzyszy symbol kojarzony z komiksami, z napisem „Ka-pow!”.

Budowanie schodów w Battlefield 5 wygląda niczym w Fortnite

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Osadzona w czasach II wojny światowej strzelanka ukazała się jesienią ubiegłego roku. Od dnia premiery jest wspierana szeregiem treści, udostępnianych za darmo - wkrótce produkcja otrzyma między innymi pięć nowych map.

Źródło: Kotaku

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze