Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 dostępny w Origin Access Basic i EA Access

Na PC i Xbox One.

Nieoczekiwanie w ofertach usług Origin Access Basic oraz EA Access - skierowanych odpowiednio do posiadaczy PC i Xbox One - pojawiło się Battlefield 5, czyli wydana w ubiegłym roku strzelanka w czasach II wojny światowej.

Zainteresowani mogą zapoznać się nie tylko z kampanią fabularną, opowiadającą o losach szeregowych żołnierzy walczących na różnych frontach największego konfliktu zbrojnego ubiegłego wieku, ale także trybem wieloosobowym i wariantem battle royale.

Origin Access Basic i EA Access to bliźniacze usługi, które za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier. Obecnie przez tydzień pierwszą subskrypcję można sprawdzić za darmo.

Za Battlefield 5 odpowiada studio DICE

Warto zaznaczyć, że abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą - najczęściej w formie 10-godzinnych wersji próbnych.

To jednak nie wszystko, ponieważ jakiś czas temu na PC wprowadzono też droższą opcję o nazwie Premier. Subskrypcja w wysokości 59,90 zł pozwala zainteresowanym grać we wszystkie tytuły od Electronic Arts w dniu debiutu.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Natomiast niedawno poinformowano, że EA Access w lipcu trafi na PS4. Dokładna data startu na konsoli Sony oraz lista oferowanych gier nie są znane, ale abonament zadziała na podobnych zasadach, co na pozostałych platformach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze